Nasi podopieczni

Fabianek
Fabianek urodził się 07 lutego 2014 z wadą prawego przedramienia. Potrzebuje konsultacji w Hamburgu i protezki aby posługiwać się obydwiema rączkami.
Alicja
Alicja 4 latka urodziła się z niezdiagnozowanym zespołem wad genetycznych. Cały czas przechodzi różnego rodzaju badania. Bardzo często choruje. Potrzebne są środki na dalsze diagnozowanie i wszelkiego rodzaju wyjazdy aby podjąć właściwe leczenie.
Rafalek
Rafałek lat 16 urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Rośnie i potrzebuje rehabilitacji codziennej. Niestety ma ją raz w tygodniu.

Zobacz film z rechabilitacji klikając w link:Wspierające Dłonie


Pochylnia dla niepełnosprawnych

1 czerwca 2015
W ramach II Konkursu Grantowego Mikrodotacje FIO ogłoszonego przez Fundacje Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej otrzymaliśmy dotację ma realizacje projektu "Pochylnia dla niepełnosprawnych".Projekt realizowany będzie w okresie od 01 czerwca do 30 września 2015 w zależnosci od sprzyjajacej pogody w siedzibie fundacji w Łańcuchowie.


Porozumienie!

7 czerwca 2014
W sobotę 07 czerwca na pikniku urodzinowym zostało podpisane porozumienie dotyczące partnerskiej współpracy pomiędzy Fundacją a Zespołem Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie reprezentowanym przez dyrektora Dariusza Szafranka. Współpraca opierać będzie się na aktywnym uczestnictwie przy realizacji wszelkich zadań na rzecz aktywnej integracji, wspierania dzieci i osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy na stronę szkoły: http://www.zs2milejow.edu.pl/

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JSPiknik urudzinowy!

12 maja 2014
W dniu 07 czerwca 2014 planowany jest „piknik urodzinowy” fundacji i urodziny naszego podopiecznego Rafała, który  kończy 16 lat. Będzie tort i balony. Zaproszeni zostali uczniowie ze szkoły Ośrodka  Rewalidacyjno Wychowawczego  w Łęcznej z kadrą, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Milejów, Dyrektor Liceum  oraz nasi beneficjenci.                                                                                                                 

Serdecznie zapraszamy lokalną społeczność, aby zapoznała się z działalnością fundacji i wsparła jej działania statutowe. Pragniemy aby zaakceptowała nasze sąsiedztwo.Pierwszy nasz projekt długoterminowy: remont budynku siedziby w Łańcuchowie.

31 marzec 2014

Od momentu przejecia domu (06.12.2013 do dnia dzisiejszego) darczyńcy przekazali pierwsze darowizny. Mamy nadzieje, że to dopiero początek i czekamy na następne. Liczymy na Państwa dobroć i hojność. Pragniemy, aby budynek był dostępny dla osób niepełnosprawnych. W związku z tym, że tak nie jest organizujemy spotkania na podwórku w dni pogodne korzystając z aury wiosenno-letniej.
COPYRIGHTS (C) Fundacja Wspierajace Dłonie 2013-2019